ELPLAST-KPZ Rokycany

Společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. navazuje na několikaletou tradici výroby přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů v České republice. Tradiční materiály ocel, beton a hliník, které se používaly na výrobu skříní a rozvaděčů, nahradila naše firma plastem, který splňuje náročná kritéria evropských norem, jako IEC a dalších. Výroba rozvaděčů je soustředěna do provozoven v obcích Mlečice a Břasy, okres Rokycany.

Přístroje, kterými jsou vybaveny jednotlivé typy rozvaděčů jsou tuzemské výroby a rovněž odpovídají harmonizovaným evropským normám.

Spolehněte se na certifikovanou kvalitu

Systém jakosti ve firmě ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. při výrobě plastových rozvaděčů NN je v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001-2001, všechny výrobky jsou certifikovány dle evropských norem Elektrotechnickým zkušebním ústavem v Praze, zaregistrovány v registračním systému GAS s.r.o. a byla jim udělena licence pro používání značky kvality CG.
Vyhledat prodejce
zvolte kraj, případně okres:

Jak vybírate rozvaděče? (vhodnost zapojení a uspořádání je samozřejmostí)
Omezení provozu
20.4.2011
Vzhledem k přerušení dodávky elektrické energie dne 26.4.2011 do naší administrativní budovy, bude omezená možnost komunikace. Výpadek bude mít vliv na telefonní ústřednu, příjem faxů i elektronickou poštu. Expedice zboží se omezení nedotkne. Následující den bude opět vše v plném provozu. Děkujeme za pochopení.
Pozvánka na ELECTRON 2011
15.3.2011
Srdečně Vás zveme k účasti na mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky energetiky ELECTRON 2011, který se koná od 12. do 15.4.2011 v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Rádi Vás přivítáme v naší expozici 1A2 (hala 1).
Omezení provozu
17.12.2010
V době od 20.12.2010 do 31.12.2010 probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená. V této době můžete pro komunikaci s námi použít e-mail a fax. Provoz bude naplno obnoven od 3.1.2011. Děkujeme za pochopení.
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok
17.12.2010
Děkujeme všem partnerům za dosavadní spolupráci, přejeme příjemné prožití Vánočních svátků, a do Nového roku přejeme splnění všech přání, mnoho zdraví a úspěchů, a spokojenost.
Pracovníci společnosti
Pomáháme potřebným
22.10.2010
V rámci projektu „Sociální automobil“ pro pečovatelské domy pro seniory byl slavnostně předán další vůz Renault Kangoo Domu s pečovatelskou službou Břasy. Naše firma se podílela sponzorsky na zakoupení automobilu...
- fotografie
<<    archiv novinek    >>
©2004 ELPLAST-KPZ Rokycany, s.r.o. | created by webwork.cz